Leierskap

  • Mnr Jaco Swart

    Skoolhoof

  • Mnr Josua Swanepoel

    Senior Adjunkhoof

  • Mev Johannita Kruger

    Adjunkhoof Grondslagfase

  • Mev Carine Mocke

    Adjunkhoof Inter/Seniorfase

Departementshoofde

  • Mev Barbara Greeff

  • Mev Adiska du Preez

  • Mev Renika Brown

  • Mnr Stefan Gouws

Administratiewe Personeel

  • Mev Sunette Marais

    Ontvangs

  • Mev Leana Russouw

    Ontvangs

  • Mev Liza Venter

    Finansies

  • Mev Elmarie Stoeder

    Finansies

Grondslagfase

Eekhorinkies

  • Mev Marli Goldie

    Graadhoof Graad E1

  • Mev Yolandé van der Merwe

    Graad E2

  • Mev Marlene Bouwer

    Graad E3

Graad R

  • Mev Martlé Smith

    Graad R1

  • Mev Elzeth Truter

    Graadhoof Graad R2

  • Mev Marike Naudé

    Graad R3

  • Mev Belinda Lüttich

    Graad R4

Graad 1

  • Mev Jeanri van Lingen

    Graadhoof Graad 1A

  • Mev Melissa Janse van Rensburg

    Graad 1B

  • Me Helanie Griessel

    Graad 1C

  • Mev Jana Roeloffse

    Graad 1D

Graad 2

  • Mev Lenel Hugo

    Graad 2A

  • Me Marli Ehlers

    Graad 2B

  • Mev Jolande Botha

    Graad 2C

  • Mev Barbara Greeff

    Graadhoof Graad 2D

Graad 3

  • Mev Margo Lotz

    Graad 3A

  • Mev Magdel Smit

    Graadhoof Graad 3B

  • Mev Stephanie Swanepoel

    Graad 3C

  • Mev Adiska du Preez

    Graad 3D

Intermediêr- en Seniorfase

Graad 4

  • Mev Nina Swart

    Graad 4A

  • Mev Menanteau Bester

    Graad 4B

  • Me Ilana Botha

    Graad 4C

  • Mnr Pieter Potgieter

    Graadhoof Graad 4D

Graad 5

  • Mev Chrizanne Nel

    Graad 5A

  • Mnr Kevin Goddard

    Graad 5B

  • Mnr Gregory Nel

    Graad 5C

  • Me Maryke Pauw

    Graadhoof Graad 5D

Graad 6

  • Mnr Jeandré Louw

    Graad 6A

  • Mev Anize Koetsier

    Graadhoof Graad 6B

  • Mnr Jandré Stramrood

    Graad 6C

  • Mev Heidi Pietersen

    Graad 6D

  • Mnr Francois Roux

    Graad 6E

Graad 7

  • Mev Nina Duvenhage

    Graad 7A

  • Mnr Johan Claassens

    Graad 7B

  • Mev Renika Brown

    Graadhoof Graad 7C

  • Mnr Stefan Gouws

    Graad 7D

Ander

  • Mev Nita Gouws

    Sportorganiseerder / LO dogters Graad 4 - 7 / Klerebank

  • Me Mariska Smit

    LO dogters Graad 1 - 3

  • Me Suné Lesch

    Engels / Skeppende Kunste (SF)

  • Mev Liezl de Kock

    Kuns (Graad 4 - 7)

  • Mev Marizanne Lötter

    Wiskunde vakhoof

  • Mev Maritsa van Rooyen

    Biblioteek

Musiek

  • Mev Paula Smit

    Musiekhoof

  • Mev Annalene Kemp

    klavier

  • Mev Riana de Wet

    seniorkoor, klavier, blokfluit, dwarsfluit en djembé-dromme

  • Mev Marelize Moller

    klavier en djembé-dromme

  • Mev Juliana du Toit-Truter

    viool

  • Mnr Ronaldo Daniëls

    kitaar en saksofoon

  • Mev Suzanne Erasmus

    sang

  • Me Estelle Smit

    tjello

Skoolgebasseerde Ondersteuningspan (SGOS)

  • Me Rozanne Theron

    Leerondersteunings-hoof

  • Mev Shani Beineke

    Leerondersteuning Grondslagfase

  • Mev Irma van Rooyen

    Spelterapie

  • Mev Jeanne-Marie Meyer

    Arbeidsterapie

  • Me Annaré Agenbag

    Arbeidsterapie

  • Mev Ronelle Slabbert

    Spraakterapie

  • Mev Tania du Toit

    Opvoedkundige Sielkunde

Nasorg

  • Mev Marlene Bouwer

    Stellies Kleuter Nasorg (Eekh. en Graad R)

  • Mev Sheugnet Booysen

    Nasorg Graad 1

  • Me Lencka van Rhyn

    Nasorg Graad 2

  • Mev Francina Weyers

    Nasorg Graad 2

  • Mev Christa Prins

    Nasorg Graad 3

  • Me Mitzi Marais

    Nasorg Graad 4

  • Mev Lynette Alberts

    Nasorghoof / Graad 5 - 7 Nasorg

  • Me Rosie Samuels

    Graad 1 Nasorg-assistent

  • Me Rosaline Tolobisa

    Graad 2 Nasorg-assistent

  • Me Denise Snyders

    Graad 3 Nasorg-assistent

  • Me Jodene van Niekerk

    Graad 4 Nasorg-assistent

  • Me Wounie September

    Graad 5 - 7 Nasorg-assistent

  • Me Enya Scholtz

    Algemene nasorg-assistent

Assistente

  • Mev Wounie September

    Eekhorinkie 1 Assistent

  • Me Rosie Samuels

    Eekhorinkie 2 Assistent

  • Me Esmeralda Abelse

    Eekhorinkie 3 Assistent

  • Me Shirley Forbes

    Graad R1 Assistent

  • Me Stef Maart

    Graad R2 Assisent

  • Mev Rosaline Tolobisa

    Graad R3 Assistent

  • Me Denise Snyders

    Graad R4 Assistent

  • Me Gisela Venter

    Graad 1 Assistent

  • Me Lize-Mari Smit

    Graad 1 Assistent

  • Me Mieke Jansen

    Graad 2 Assistent

  • Me Lencka van Rhyn

    Graad 2 Assistent

  • Me Charisca Coetzee

    Graad 3 Assistent

  • Me Soph-Marie Claassens

    Graad 3 Assistent

  • Mnr Loupie Nieuwoudt

    Graad 4 Assistent

  • Mnr Jannes Myburgh

    Graad 5 Assistent

  • Mnr Zaid Williams

    Graad 6 Assistent

  • Mnr Kassie Visser

    Graad 7 Assistent

  • Mnr Stephan Burger

    IT en Sport

Terreinpersoneel

  • Mnr Frans Taljaard

    Terreinbestuurder

  • Mev Erina Coetzee

    Snoepie: Die Kosblik

  • Stemmet Hector

    Algemene Voorman

  • Joeline van Niekerk

  • Theresa Martin

  • Mieke-Marie van der Westhuyzen

  • Lucy Mguzulwo

  • Ulin Nonzingi

  • Donovan Williams

  • Sipho Mpongwana

  • Malibongwe Bojana

  • Grandt Adams

  • Ciron Snyders

  • Walito Daniels

  • Brian Michau

    Sekuriteitsbeampte